Organizator: Grupa MTP

Oprowadzanie z samym Danielem Lismore!

Podziel się

Weź udział w oprowadzaniu z samym autorem wystawy, który przyjedzie do Poznania!

To wiadomość z ostatniej chwili! W ramach projektu Miasto Żyje Modą, Daniel Lismore sam oprowadzi Was po swojej wystawie!

20.02 o godz. 17:00 odbędzie się wydarzenie dedykowane grupie gości Targów Mody Poznań i uczestników projektu Miasto Żyje Modą – oprowadzanie i spotkanie z artystą Danielem Lismorem na wystawie w Galerii na Dziedzińcu

Goście Targów Mody Poznań mogą skorzystać również z bezpłatnego zwiedzania wystawy w poniższych dniach/godzinach:

19.02, godz. 18:00-20:00
20.02 godz. 17:00-20:00

Do udziału w wydarzeniach uprawnia bilet na Targi Mody Poznań, lub rejestracja na konkretny dzień i godzinę poprzez adres e-mail: ">aleksandra.frankowska

“Jestem dziełem sztuki” - Daniel Lismore gościem Starego Browaru!
Jest chodzącym dziełem sztuki, którego tak znane osobowości ze świata mody jak Vivienne Westwood i Naomi Campbell oraz marki H&M, Mastercard czy Bulgari zapraszają do współtworzenia flagowych projektów. Jego wystawy zachwyciły Björk i Davida Beckhama. A to tylko początek długiej listy artystów i celebrytów, uznających Daniela Lismore’a za wybitnego i intrygującego artystę. 5 listopada, podczas wernisażu wystawy w Starym Browarze w Poznaniu, po raz pierwszy jego wymykającą się definicjom sztuka zostanie zaprezentowana polskiej publiczności.