Organizator: Grupa MTP

Podziel się

Podobno nie samą pracą człowiek żyje, a my udowadniamy, że żyje również modą. Zapraszamy do udziału projekcie Miasto Żyje Modą, który będzie miał miejsce w Poznaniu w dniach 17-23.02.2020!

Miasto Żyje Modą to projekt „miejski”, towarzyszący odbywającym się w dniach 19-20.02.2020 Targom Mody Poznań. Jego głównym założeniem jest promocja projektantów, marek modowych, miejsc oraz wydarzeń, które łączy jedno – moda i najnowsze trendy. W projekcie i towarzyszących mu eventach udział może wziąć każdy odwiedzający Poznań, a zwłaszcza osoby, których celem są Targi Mody Poznań. Będzie on świetnym uzupełnieniem targowej imprezy i z pewnością zaspokoi wiele modowych doznań.

W wydarzeniu udział biorą - projektanci, marki modowe, butiki i miejsca związane ze sztuką. Wszystkie propagują modę w szerokim ujęciu i bliskie jest im stwierdzenie, że modne może być dosłownie wszystko.

Wydarzenie towarzyszy Targom Mody Poznań, które odbywają się równolegle w dniach 19-20.02.2020 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Udział w targach to doskonała okazja do nawiązania nowych kontraktów biznesowych oraz zakup najnowszych kolekcji, które dzięki temu mają okazję pokazać się również w innych krajach. Chcąc wykorzystać potencjał czasu, który zwiedzający spędzą w Poznaniu, udowadniamy, że nasze miasto jest po prostu MODNE – a ciekawy program, który przygotowaliśmy może być wartością dodaną do przyjazdu.

Bądź na bieżąco i dołącz do naszego wydarzenia na Facebooku!

MIASTO ŻYJE MODĄ!